Про пожежу в соборі Паризької Богоматері знімуть серіал

Про пожежу в соборі Паризької Богоматері знімуть серіал

Французька компанія Vendome оголосила про свої плани зняти англійською мовою телесеріал, присвячений пожежі в соборі Паризької Богоматері.

В основу сценарію ляже серія публікацій The New York Times, яка провела власне журналістське розслідування подій в кафедральному соборі Парижа. Права на створення фільму за цими матеріалами були куплені у газети компанією Vendome.

Очікується, що в фільмі буде від чотирьох до шести серій. Як запевнив глава Vendome Філіп Руселле, “фільм планується зробити максимально наближеним до фактів”. При цьому не виключаються зміни сценарію в міру того, як будуть з’являтися все нові відомості, що стосуються пожежі в соборі.

Як стало відомо в понеділок в Каннах, великий документальний фільм “Випробування століттями”, присвячений Нотр-Дам, має намір створити і державний телеканал France 2. В ньому буде розказано про історію собору – від початку будівництва до пожежі в 2019 році. Закадровий текст читатиме актриса Софі Морс.

Нагадаємо, пожежа в Соборі Паризької Богоматері спалахнула увечері 15 квітня, вогонь вдалося повністю загасити лише вранці наступного дня.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares