На День відкритих дверей у ЗУНУ приїхала молодь з різних областей України

На День відкритих дверей у ЗУНУ приїхала молодь з різних областей України

7 квітня 2024 року у Західноукраїнському національному університеті відбувся День відкритих дверей.

З різних областей України приїхала молодь до класичного університету Тернополя, щоб ознайомитися із можливостями навчання та різноманіттям студентського життя.

Професорсько-викладацькі колективи факультетів, інститутів та коледжів спілкувалися із абітурієнтами про освітні програми, спеціальності, семестрове навчання у закордонних зво-партнерах, проживання у гуртожитках, творчу самореалізацію у ЗУНУ.

Приїхали також батьки, які хотіли побачити, де будуть навчатися та проживати їхні діти, які умови у студентських гуртожитках та укриттях. Екскурсія кампусом була цікавою та насиченою, адже юнаки та дівчата цікавилися усім.

Адміністрація університету радо поспілкувалася з усіма охочими та розповіла про міжнародну, наукову та освітню діяльність закладу вищої освіти.

Про усі тонкощі та особливості вступної кампанії 2024 року та необхідні документи розповів відповідальний секретар приймальної комісії ЗУНУ.

Також старшокласники мали змогу зустрітися зі студентським активом, обговорити роботу самоврядування, участь у культурних, наукових, спортивних заходах та проєктах.

Під час Дня відкритих дверей молоді було запропоновано різноманітні активності, індивідуальні консультації.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *