На одній з центральних вулиць Тернополя буде ексклюзивна світлова різнокольорова бруківка (ФОТО)

На одній з центральних вулиць Тернополя буде ексклюзивна світлова різнокольорова бруківка (ФОТО)

У Тернополі, на вулиці Валовій, тривають роботи із заміни архітектурного освітлення у покритті пішохідної зони. Базальтова бруківка має певні особливості влаштування, тому заміна освітлення у  такому покритті є доволі трудомісткий і не простий процес.

Дане освітлення є ексклюзивним, адже виготовлене місцевим підприємством на замовлення Тернополя. Відтак, інші міста України з такими замовленнями досі не зверталися.

Зі слів виробників архітектурного освітлення, раніше світлова конструкція на вулиці Валовій була скляна, цього ж разу використовують монолітний протиударний пластик. Також нова світлова бруківка міститиме RGB-світлодіоди, що дозволить зробити її більш енергоощадною. Окрім того, підсвічування матиме різні кольори та працюватиме у різних програмах.

До слова, аналогічне освітлення буде влаштоване у покритті пішохідної зони на вулиці Чорновола, де саме завершується реконструкція.

Автор
Схожі публікації

2 коментарі

 1. Avatar
  Володимир

  Засіб для відмивання коштів і не більше. Яке навантаження несе цей процес: естетичний, технічний, фінансовий? Хто це придумав? Де робоча документація на об’єкт? Зроблено максимально безграмотно, бо ніхто не кладе пвх рукави в землю по глибині промерзання і ще є купа зауважень.

  Відповісти
 2. Avatar
  Володимир

  Хто так робить? Чому закладені проти захищені ПВХ захистом на глибині промерзання і дії вібратора при укладанні плитки? Засіб для відмивання коштів. Де проект?

  Відповісти

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares