На пенсію – в 72 роки: нардеп Галина Третьякова порівняла Україну з Японією

На пенсію – в 72 роки: нардеп Галина Третьякова порівняла Україну з Японією

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова в інтерв’ю Економічній правді повідомила, що підвищення пенсійного віку для українців є неминучим.

Вона порівняла Україну з Японією, яка нещодавно заговорила про вихід на пенсію в 72 роки. На аргументіцію журналіста, що Україна – це не Японія, як мінімум за рівнем життя, медицини, тривалості життя, чиновниця заперечила і додала, що в Україні надто багато людей, які довго живуть, мовляв, такого не було навіть у Радянському союзі.

«Ми вже майже як Японія. Запитайте Пенсійний фонд, вони вам скажуть. Для пенсійної системи орієнтиром є тривалість життя людей, які досягли пенсійного віку, тобто скільки вони живуть з моменту виходу на пенсію до смерті.

Кількість таких людей у нас збільшується. Зараз у нас 11,3 млн пенсіонерів, із них більше тисячі – це люди, які досягли сторічного віку. Такого не було навіть за часів СРСР, коли у нас було 16 мільйонів пенсіонерів», – сказала чиновниця.

Галина Третякова запевнила, що дефіцит у Пенсійному фонді не зникне ніколи і для платників податків є великим навантаження забезпечувати українців, які вийшли на пенсію в 60 років. При цьому «слуга» забула сказати, що середня тривалість життя в Україні у чоловіків – 66,34 роки, в жінок – 76,22 роки. А це значить, що значна частина українців можуть просто не дожити до пенсійного віку, в той час, як все життя працювали та відраховували до Пенсійного фонду.

Зі слів чиновниці можна зрозуміти, що єдиним варіантом зменшення дефіциту бюджету Пенсійного фонду є підвищення пенсійного віку, наприклад, до 72 років.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares