На ремонт траси Тернопіль – Кременець цього року виділено 270 млн. грн.

На ремонт траси Тернопіль – Кременець цього року виділено 270 млн. грн.

Впродовж останніх чотирьох років пріоритетним завданням було з’єднати Тернопільщину якісними автошляхами із усіма сусідніми областями. На цьому наголосив голова ТОДА Степан Барна під час робочої поїздки у Кременецький район, де він проінспектував хід реконструкції автомобільної дороги М-19 в частині Тернопіль-Кременець-Дубно.

«Для нас важлива ця магістраль, оскільки вона з’єднує Тернопіль з міжнародною трасою Київ-Чоп. Постановою Кабінету Міністрів від 6 лютого 2019 виділено 270 мільйонів гривень на завершення реконструкції цієї ділянки», – проінформував очільник області.

Наразі на дорозі Тернопіль-Кременець міжнародної траси М-19 проводять роботи на двох ділянках: на відрізку Білокриниця-Кременець шляховики уклали 1400 тонн асфальтобетону вирівнюючим шаром та біля повороту на автодорогу Кременець-Біла Церква дорожники проводили фрезування старого покриття на ділянці 2,8 км та ресайклінг 1,2-кілометрового відрізку.

Додамо, що торік за рахунок державних коштів повністю оновили траси Тернопіль – Львів (Н-09), Тернопіль-Підволочиськ (М-12) та обхід Тернополя (Р-41). Тепер залишається з’єднати Тернопіль з Чернівцями та Івано-Франківськом.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares