На Тернопільщині один водій «Мерседеса-спринтера» в’їхав у причеп трактора, інший – збив велосипедиста

На Тернопільщині один водій «Мерседеса-спринтера» в’їхав у причеп трактора, інший – збив велосипедиста

22 жовтня медики швидкої допомоги Тернопільщини здійснили 268 виїздів до пацієнтів, 80 з них госпіталізували; у Тернополі здійснено 104 виклики, госпіталізовано 27 пацієнтів.

Протягом минулої медики швидкої виїжджали на аритмії й тахікардії, передінсультні та передінфарктні стани, побутові травми та гострі порушення психіки. Традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою, поганим самопочуттям та  двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих, на різні критичні стани й нещасні випадки. Почастішали виклики до пацієнтів після побиття та в стані сильної алкогольної інтоксикації. І значно побільшало викликів на ДТП.

Так, 22 жовтня, о 8.23, бригада швидкої виїжджала на вул. Злуки у Тернополі, де надавала допомогу 35-річному пацієнтові. Чоловіка-велосипедиста на проїзній частині дороги збив «Мерседес-спринтер». Унаслідок сильного удару пацієнт отримав закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забійні травми плеча та ліктьових суглобів. Після наданої допомоги  потерпілого доставлено у травмопункт.

Районна бригада швидкої виїжджала на трасу біля с. Лопушне, де надавала допомогу 44-річному пацієнтові. Чоловік, перебуваючи за кермом «Мерседеса-спринтера», в’їхав у причеп трактора. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забійною раною лобної ділянки голови потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у Лановецьку райлікарню.

О 12.42 швидка виїжджала у смт. Товсте, де внаслідок зіткнення двох автівок травмувався водій однієї з них. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями поперекового відділу хребта  та суглобів пацієнта, після наданої допомоги, доставлено у лікарню.

О 14.24 районна бригада швидкої виїжджала у м. Гусятин, де надавала допомогу 19-річному пацієнтові. На проїзній частині дороги на хлопця наїхало авто. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, множинними забійними ранами шиї потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано у Гусятинську райлікарню.

О 20.33 швидка виїжджала у Ланівці, до 36-річного пацієнта. Чоловік, обриваючи горіхи, упав з високого дерева й серйозно травмувався. У стані церебральної коми, з судомним синдромом пацієнта, після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано у Лановецьку райлікарню.

Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares