На Тернопільщині розповсюджували газети з антиагітацією на Анатолія Гриценка

На Тернопільщині розповсюджували газети з антиагітацією на Анатолія Гриценка

У поліцію повідомили про те, що на зупинках громадського транспорту на вулицях Князя Острозького, Руській та на бульварі Шевченка невідомі особи розповсюджують антиагітаційні матеріали щодо кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка. У штабі політика також повідомляють, що про схожі випадки повідомляли мешканці райцентрів області.

Антиагітаційну продукцію вдалося виявити завдяки тернополянам, які зателефонували у штаб Анатолія Гриценка.

  • Ми оперативно прибули на місце події, – розповідає заступник керівника обласного штабу Анатолія Гриценка Андрій Газилишин. – Ми підійшли до агітаторів і отримали один ексземпляр. Вони мені казали: “Почитайте, там цікава інформація”. Я сфотографував їх, і щойно вони це помітили, намагались утекти. Хлопці зібрали два великих пакети в яких було більше тисячі газет. А коли я почав з ними бесіду, пояснив, що вони нестимуть адміністративну інформацію – вони дуже налякались.

Працівники штабу політика не дали змоги юнакам втекти до приїзду поліції.

  • На місця подій виїхали слідчо-оперативні групи, які встановили осіб причетних до розповсюдження агітації, – розповів начальник відділу комунікації головного управління Нацполіції в області Сергій Крета. -Правоохоронці з’ясували, що всі троє правопорушників – 17-річні юнаки, які навчаються в училищах Тернополя. На них склали адміністративні протоколи за статтею 173-1 КУпАП «поширювання неправдивих чуток». За вчинення адміністративного проступку їм загрожує накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-255 гривень) або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку. За свідченнями хлопців, їм пообіцяли заплатити 150 гривень за роздавання газет.

 


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares