На Тернопільщині торік на одне вільне робоче місце було 25 претендентів

На Тернопільщині торік на одне вільне робоче місце було 25 претендентів

За 2020 рік послугами служби зайнятості Тернопільщини скористались 44,3 тисячі осіб, з них 32,1 тисячі отримали статус безробітного, що на 16,6% більше, ніж за 2019 рік.

На одне вільне робоче місце в середньому по області претендувало 25 зареєстрованих безробітних, найбільше у Козівському районі – 418, Монастириському – 220, Підгаєцькому – 151, Гусятинському – 126. Про це повідомили у пресслужбі Тернопільського обласного центру зайнятості.

Торік за сприяння служби зайнятості Тернопільщини було працевлаштовано 16,2 тисячі осіб, з них 125 – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 11 – отримали одноразову допомогу з безробіття для організації підприємницької діяльності та започаткували бізнес. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру залучено 1,5 тис. краян, після їх завершення 559 – отримали постійні місця праці.

2188 безробітних за спрямуванням служби зайнятості області проходили професійне навчання; 2136 – його завершили, з них 98% змогли працевлаштуватись. Також, 139 осіб отримали безкоштовний ваучер на оплату навчання; 8 – підтвердили результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares