На Тернопільщині триває «Тиждень безпеки дорожнього руху»

На Тернопільщині триває «Тиждень безпеки дорожнього руху»

«Тиждень безпеки дорожнього руху» триває з 26 квітня на території Тернопільської області. Його мета – зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та поліпшення дорожньої обстановки на автошляхах як міжнародного, так й державного значення.

Під час посилених заходів на території області щодня виїжджають 23 екіпажі груп реагування патрульної поліції та додатково залучаються дев’ять патрульних нарядів.

Правоохоронці проводять профілактичні співбесіди з водіями транспорту категорії А1, А, В1. Особливу увагу поліцейські приділяють власникам мототранспорту. Під час таких відпрацювань правоохоронці склали понад 80 адміністративних матеріалів на правопорушників даного транспорту, 19 скутерів помістили на арештмайданчик.

Загалом протягом десяти днів поліцейські виявили на дорогах області тисячі правопорушень. Більше 700 з них пов’язані з недотриманням водіями безпеки дорожнього руху, 35 водіїв керували транспортними засобами у стані сп’яніння.

Окрім цього, проводяться й додаткові заходи, спрямовані на недопущення правопорушень пішоходами. Поліцейські склали 1147 постанов на учасників дорожнього руху відповідно до ст.127 КУпАП – «непокора пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях».

Профілактичні відпрацювання триватимуть до 12 травня. Працівники поліції вкотре наголошують громадянам дотримуватися ПДР та дбати про безпеку на дорозі.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *