Як впоратися з гемороєм?

Як впоратися з гемороєм?

Багато людей в силу своєї зайнятості або через інші причини звикли не зважати на стан свого здоров’я. Іноді буває так, що здавалося б маленька проблема перетворюється на серйозну хворобу, наслідки якої можуть необоротними.

Сьогодні поговоримо про таку делікатну проблему як геморой і спробуємо розглянути причини його виникнення та основні методи лікування.

Що таке геморой і яка його симптоматика?

Гемороєм називають захворювання прямої кишки, яке виникає в наслідок розширення гемороїдальних вен. Через це утворюються гемороїдальні вузли. Хвороба зазвичай проявляється поступово та супроводжується легким свербінням. Разом з дискомфортом може виникнути кровотеча. На початкових стадіях від геморою можна вилікуватись народними методами, але якщо хвороба прогресує слід звернутися до проктолога, який після обстеження призначить відповідне лікування.

Впоратися з будь-яким видом геморою допоможе препарат Реліф. Завдяки компонентам які входять в його склад, препарат допомагає зменшити свербіж та запалення, а також надає пом’якшуючу дію. Свічки та мазі Реліф містять компонент печінки акули, який має заспокійливий та антибактеріальний ефект. Окрім цього Реліф чинить судиннозвужуючу дію, в наслідок чого зменшується набряк. Перед використанням варто детально ознайомитись з інструкцією та обов’язково проконсультуватись з лікарем, адже самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Причини виникнення геморою

Частіше всього від геморою страждають офісні працівники, які ведуть малорухливий спосіб життя. Причиною виникнення геморою також може бути неправильне харчування, в наслідок чого виникає ожиріння. У таких людей часто бувають запори, порушується кровообіг у прямій кишці, через це виникає геморой.

Хвороба може розвиватись у випадку, коли людина піднімає тяжкі предмети, а також внаслідок зниження рухливості через різні травми (зокрема нижніх кінцівок). Причиною також інколи буває спадкова схильність, запальні процеси тазу, вагітність, пологи.

Якою б не була причина виникнення геморою, вчасне звернення до лікаря допоможе вжити необхідних заходів і швидко впоратися з цією проблемою. Сучасна медицина не стоїть на місці, і сьогодні існує безліч безопераційних малоінвазивних методів, які дозволяють позбутися від геморою назавжди та без ризику для здоров’я.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares