На Тернопільщині вивели з «тіні» майже 5900 найманих працівників

На Тернопільщині вивели з «тіні» майже 5900 найманих працівників

Упродовж 2019 року завдяки роз’яснювальній роботі із керівниками підприємств, які допустили заборгованість із виплати зарплати та податкових платежів, вони виплатили 11,5 млн грн зарплатної заборгованості. Відтак, до бюджету надійшло 2,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 4,1 млн грн єдиного соціального внеску.

Підвищення рівня заробітної плати сприяє зростанню надходжень до місцевих бюджетів, оскільки податок на доходи фізичних осіб є одним із основних джерел їх наповнення. Тож податківці співпрацюють із органами місцевої влади щодо контролю за додержанням законодавства про оплату праці. Необхідну роз’яснювальну роботу провели з керівниками 952 підприємств. Із них 899 (94 відсотки) підвищили рівень виплати заробітної плати своїм працівникам. Як наслідок, додаткові надходження склали 11,6 млн грн, з яких 5,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 6,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Крім цього, перевірили платників податків, які виплачували заробітну плату та інші доходи громадянам з порушенням вимог податкового та іншого законодавства (єдиний внесок). З початку цього року провели 40 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 15 перевірок суб’єктів господарювання фізичних осіб. За їх результатами донарахували 15,6 млн грн податків та зборів (штрафних санкцій та пені), зокрема, 3,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб, 2,1 млн грн єдиного соціального внеску та 900 тис. грн військового збору.

Завдяки активізації роз’яснювальної роботи в серпні додатково оформлено трудові відносини із 5874 найманими працівниками.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares