На Тернопільщині поліція взялася за чоловіка, який незаконно збудував житло на території історичного собору

На Тернопільщині поліція взялася за чоловіка, який незаконно збудував житло на території історичного собору

Жителю Кременця загрожує позбавлення волі за самовільне зайняття землі та незаконне будівництво.

Кременчанину оголосили підозру за самовільне будівництво та самовільне зайняття земельної ділянки на території Миколаївського собору. Підозрюваний – житель райцентру, 1963 року народження. Про це повідомили у поліції Тернопільської області.

У ході досудового розслідування було встановлено, що підозрюваний ще 2011 року здійснив самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці особливо цінних земель. У результаті протиправних дій на площі 0,5 га було збудовано житловий будинок площею 98 метрів квадратних. Ділянка, на якій було здійснено незаконне будівництво, належить до земель історико-культурного призначення.

Також встановлено, що підозрюваний, будучи неналежним користувачем земельної ділянки, у 2017 році здійснив реконструкцію існуючої на території собору крамниці з проведенням добудови, внаслідок чого частиною сходової було зайнято земельну ділянку, що належить до культурної спадщини.

Чоловікові повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.197-1 КК України – самовільне будівництво будівель на самовільно зайнятій земельній ділянці особливо цінних земель. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від одного до трьох років.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *