На Тернопільщині шукають працівників сільського господарства

На Тернопільщині шукають працівників сільського господарства

Сільськогосподарські товариства області шукають працівників на понад сотню вільних робочих місць.

Середній розмір зарплати складає 12,2 тис. грн.

Найбільший попит мають (по 5-8 вакансій): трактористи-машиністи с/г виробництва; трактористи; робітники фермерського господарства; агрономи; підсобні робітники.

Також роботодавцям у галузі с/г потрібні: оператори машинного доїння, слюсарі-електрики з ремонту електроустаткування, тваринники, бухгалтери, лікарі ветеринарної медицини, техніки-будівельники, овочівник, сировар-майстер,  апаратник оброблення зерна квітникар, птахівник, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, та інші.

Найвища зарплата до 25 тис. грн на місяць у: лікаря ветеринарної медицини, водія автотранспортних засобів, слюсаря-електрик з ремонту електроустаткування, агронома;

15-18 тис грн зароблятимуть бухгалтер, тваринник, апаратник оброблення зерна, трактористи.

Оплата праці залежить від обов’язків, обсягів роботи та кваліфікації працівників.

Більшість вакансій – у Бучачі, Гусятині, Чорткові, Тернополі,

Загалом, з початку цього року роботодавці с/г сфери пропонували 431 вакансію, з них до 80% вже укомплектовані службою зайнятості.

Зацікавили вакансії?

Звернися в місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості напишіть в наш Telegram: (https://t.me/DCZ19_Ternopil), або зателефонуйте на гарячу лінію: 0635765756, щоб уточнити деталі та за потреби обговорити можливості професійного навчання.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *