На Землі три дні вируватиме потужна магнітна буря: бережіть серця і голови

На Землі три дні вируватиме потужна магнітна буря: бережіть серця і голови

У найближчі три дні зросте сонячна активність, тож метеочутливі люди відчуватимуть впливи геомагнітних збурень, пише Експрес-онлайн.

За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), сьогодні, 26 червня, потужність магітних бур до 15 години становитиме 1 бал, але згодом почне зростати: з 15.00 до 18.00 сила бурі матиме 2 бали, до 21 години зросте до 3 балів, з 21.00 – потужність бурі уже становитиме 4 бали, що означає «мала» буря.

А от у ніч на 27 червня сила бурі сягне 5 балів! Метеорологи називають таку бурю «помірною», проте її вплив на людей дуже відчутний. У метеозалежних посилюються головний біль, проблеми з тиском, серцем та сном. Можливі запаморочення, слабкість, перепади настрою. Фахівці рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі та вживати багато води.

Лише з 9 години ранку середи вплив трохи послабшає – до 4 балів, а з 12.00 до 18.00 – до 3 балів. Проте, надвечір бурі знову розгуляються, набравши силу у 4 бали.

У ніч на четвер, 28 червня, магнітна буря матиме потужність у 3 бали – від опівночі до 3 години ночі, згодом – 4 бали, а від 6 до 9 години ранку – знову аж 5 балів! Лише вдень магнітні збурення поволі йтимуть на спад – до 12 години потужність дорівнюватиме 4 бали, до 15.00 – опуститься до 3 балів, і до кінця дня матиме 2 бали.

За даними метеорологів, ймовірність виникнення активної магнітної бурі сьогодні становить 35 відсотків, ймовірність незначного магнітного шторму – 20 відсотеків. У середу ймовірність бурі – 20 відсотків, та шторму – 35 відсотків, у четвер – 30 та 35 відсотків відповідно. 27 червня ймовірність виникнення помірного шторму становить 25 відсотків, 28 червня – 20 відсотків. У середу можливе навіть виникнення екстремального шторму – ймовірність цього становить 5 відсотків.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *