«Найсильніший пожежний-рятувальник»: тернопільські спортсмени взяли участь у міжнародних змаганнях (ФОТО)

21-22 вересня в Києві відбувалася запекла боротьба за титул переможця Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник». Змагалися спортсмени не лише з України, але й з Білорусії, Польщі та Литви. Всього – 24 команди.

Найсильніших визначали у 4-х категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети, тандеми та тандеми mix (чоловік, жінка). Загалом у змаганнях брало участь 143 учасники.

Тернопільські бійці ДСНС показали достойні результати, посівши 13 загальнокомандне місце. Спортсмени відзначилися і у особистих заліках. Хороші результати показали хлопці у індивідуальних забігах. Серед 103 учасників Святослав Зведенюк посів 23 місце, Василь Андрущак – 35, Іван Кушнір – 74, Василь Максимів – 85, Володимир Антонюк – 88. У змаганнях із бігу у тандемі тернополяни посіли 10 загальнокомандне місце. Дівчата взяли 16 загальнокомандне місце.

У командній естафеті наші рятувальники показали 10 результат серед 21 команди.

Бажаємо збірній команді тернопільських рятувальників подальших успіхів у спорті та нових досягнень у службі.