Найулюбленіші ляльки дівчаток

Популярні ляльки для дівчаток – ідеальний подарунок на будь-який випадок. Купуйте таку, якої ще немає в колекції вашої дочки, і вибір буде зроблений правильно. Але дівчатка дуже добре розбираються в трендових новинках, тому знають про модні іграшки більше, ніж батьки. Щоб допомогти дорослим визначитися з вибором, bi.ua зібрав на одній сторінці найпопулярніші ляльки для дівчат різного віку.

Найулюбленіші ляльки

Barbie

Культова Barbie не поступається своїми позиціями вже кілька десятиліть. Барбі як і раніше, залишаються найпопулярнішими ляльками для дівчаток всього світу. У ляльки є безліч серій https://bi.ua/rus/brands/barbie/, серед яких ви легко знайдете найкращу саме для вашої донечки.  Наприклад, «Сяйво моди» – колекція з витонченими нарядами. Крім того існує маса наборів для ляльки: «Супермаркет», «Велика кухня», «Машина швидкої допомоги». Барбі вміє перевтілюватися, виробник випускає ляльки у вигляді Феї і Русалочки. Все це можна знайти в «Будинок іграшок».

LOL

Малятка LOL б’ють всі рекорди по полярності. За пару років вони стали найвідомішими лялечками на планеті. Кожна іграшка – особлива. У неї свій стиль і аксесуари. Але вибрати заздалегідь конкретну лялечку не вдасться. Іграшки упаковані в непрозорий шар. Яка попадеться, стане ясно після того, як ви розгорнете упаковку. Найбільший набір ЛОЛ – це «Валіза». У ньому дві класичні лялечки, одна Сестричка (це міні-іграшка) і вихованець.

Ляльки-реборн Juan Antonio

Іспанський бренд Juan Antonio випускає дуже реалістичних ляльок. Вони схожі на немовлят або дітей 1,5 – 4 років. Самі незвичайні з них це ляльки-реборн. Вони виготовляються вручну за особливою технологією. Майстри роблять справжні шедеври мистецтва, які приголомшливо схожі на справжніх дітей.

Їх оксамитова поверхня нагадує шкіру новонароджених, а на обличчі промальовані дрібні судини під тонкою шкірою. Вага і зріст таких ляльок наближений до параметрів немовлят близько 50 см. і 3 кг. Іграшка реборн не інтерактивна.

Інтерактивна Luvabella

Популярні ляльки для девчаток Лувабелла здивує навіть найвибагливіших. Вона розуміє, коли до неї наближається людина і починає на нього реагувати. Наприклад, махає ручками, відкриває рот, кліпає очима. Це можливо завдяки особливим сенсорам всередині ляльки. Її можна годувати, грати з нею в ігри, а похитавши, вкласти спати. Якщо полоскотати лялечці животик або ніжки, вона засміється.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares