Науковці Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща) – надійні партнери ТНЕУ (ФОТО)

Науковці Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Польща) – надійні партнери ТНЕУ (ФОТО)

До Тернопільського національного економічного університету завітала делегація Вармінсько-Мазурського університету в Ольштині (Республіка Польща) – професор Мечислав Ружаньскі, декан факультету права й адміністрування, доктор Марек Пашковскі, доктор Юстина Кшивковска.

Науковці університету в Ольштині тісно співпрацюють з професорсько-викладацьким колективом юридичного факультету ТНЕУ, представники якого здійснили ряд робочих візитів до Республіки Польща з метою налагодження роботи в науково-дослідницькій сфері. Приємно, що наукові праці партнерів вже надруковані як в українських, так і польських виданнях.

Гості зустрілися з ректором ТНЕУ професором Андрієм Крисоватим, який наголосив на важливості спільної роботи у рамках програм обміну Erasmus+, проведення наукових семінарів та конференцій, активізації дослідної роботи. До розмови долучилися декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Банах та доцент кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності ТНЕУ Наталія Ліщинська.

«Особистісні контакти – запорука довготривалої та ефективної співпраці. Я переконаний, що активна діяльність, започаткована юридичним факультетом ТНЕУ разом із нашими партнерами, стане основою для розширення професійних взаємин й з іншими факультетами та інститутами ТНЕУ», – зазначив Андрій Ігорович.

Закріпленням спільних намірів було підписання Угоди про співпрацю між Вармінсько-Мазурським університетом в Ольштині та Тернопільським національним економічним університетом. Відповідно до підписаного документу науково-дослідницька і дидактична співпраця полягатиме у: здійсненні наукових досліджень у межах тем, цікавих для обох сторін; організації двосторонніх семінарів; обміні досвідом між науковцями та викладачами; публікації результатів наукових досліджень у періодичних виданнях обох сторін; обміні науковими публікаціями, конспектами лекцій та підручниками; здійсненні спільних публікацій наукових працівників; поданні спільних проектів на здобуття зовнішніх грантів; організації спільних наукових заходів.

Також сторони обумовили порядок здійснення обміну науково-педагогічними працівниками.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares