Назавжди 27: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Герцунем

Назавжди 27: на Тернопільщині попрощалися з воїном Ігорем Герцунем

У мирному житті в Ігоря Герцуня із села Галущинці Підволочиської громади була така ж мирна професія – він був будівельником. Та коли розпочалася повномасштабна війна, Ігор у перші дні пішов захищати Україну.

 Загинув Ігор 12 вересня на Сумщині. 12 квітня воїну виповнилося лише 27 років. Сиріткою залишилася маленька донечка, молодою вдовою дружина Оксана. Ніколи більше не обіймуть сина мама Людмила і тато Андрій. Не запитає поради у брата сестра Наталя. 

Сотні людей проводили Ігоря в останню дорогу, встеляючи її квітами. Владика Нестор Архієпископ Тернопільський і Кременецький ПЦУ очолював похоронну процесію. 

«Зі смутком і болем та з усіма військовими почестями провели в останній шлях земного життя воїна Ігоря Герцуня, жителя села Галущинці. Як казав один зі священнослужителів на похороні: “Ігор воював не лише за свою маленьку дочку, кохану дружину, люблячу маму – він воював за кожного з нас. Він віддав найцінніше, що мав – своє життя! Його великий подвиг повинен нас змінити. Коротке життя Ігоря та його швидка і героїчна смерть – це приклад небайдужості і любові до рідного краю.”

Військові побратими на похороні рідним загиблого вручили Грамоту пошани та скорботи від головнокомандувача Збойних сил України, генерала ЗСУ Валерія Залужного. Нехай Господь Бог прийме у міцні обійми новопреставленого воїна Ігоря у Царстві Небесному!» – повідомили у Підволочиській селищній раді.    

«Жорстока війна забрала життя мужнього, доброго, відважного Героя! Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати – смерть  найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе вашої сім’ї та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!» – щирі слова співчуття дружині Ігоря Оксані висловили колеги із садочку №3 Тернополя, де вона працює вихователькою.    

“Сумна і страшна звістка сколихнула наше село. Загинув справжній Герой – Герцунь Ігор. Біль… Розпач… Неприйняття… І сотні “чому?” Але небо забирає найкращих… Спочивай з миром, Герою! Вічна пам’ять…” – написала у фейсбуці вчителька історії і правознавства Галущинської загальноосвітньої школи Людмила Малашок.

Поховали Ігоря у рідному селі. Тепер разом з небесним воїнством він захищатиме Україну, своїх рідних і нас з вами з небес. Пам’ятаймо, якою ціною українські захисники виборюють нашу перемогу. Вічна пам’ять Герою! 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *