«Об’єднання зусиль заради миру та економічного зростання»: Віктор ЗАБІГАЙЛО, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Основа»

Лідер партії «Основа» Сергій Тарута вирішив підтримати на президентських виборах 31 березня 2019 року лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко.

За словами Сергія Тарути, це важливе політичне рішення він прийняв для створення потужної альтернативи діючому Президенту країни.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко підписали відповідний Меморандум про взаємодію.

Вони відзначили, що усвідомлюють особисту відповідальність за долю українського народу та розуміють, що успішну країну можна побудувати тільки за умови об’єднання зусиль проукраїнських політиків і прогресивного суспільства.

Сергій Тарута і Юлія Тимошенко взяли на себе зобов’язання:

  • зупинити кровопролиття на Донбасі та об’єднати країну від Сходу до Заходу;
  • підготувати та прийняти нову Народну конституцію України;
  • імплементувати програмні напрацювання, викладені в Новій економічній стратегії та Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030»;
  • реалізувати Новий курс України.
Партія «Основа» підтримала таке рішення свого лідера.

«Наша партія виходила з того, що сьогодні Юлія Тимошенко має найбільше шансів на перемогу серед прогресивних українських політиків. Але перемога на виборах можлива тільки за умови консолідації всіх здорових політичних сил і створення потужної альтернативи кандидату-самовисуванцю, який представляє корумповану та злодійську владу», – пояснив голова партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

«Справа честі для партії «Основа» – докласти максимальні зусилля для об’єднання всіх прогресивних сил українського суспільства і політикуму. Щоб на президентських і парламентських виборах в 2019 році перемогли порядні та патріотичні професіонали з високою репутацією і чіткою стратегією повернення миру та розвитку економіки України».

Як вважає лідер партії «Основа» Сергій Тарута, вибори 31 березня – це останній шанс зберегти Україну як суверенну державу, останній шанс побудувати успішну країну.

Сьогодні всім проукраїнським політикам потрібно об’єднатися, щоб створити потужну альтернативу кандидату-самовисуванцю від влади.

Після розслідувань про корупцію в «Укроборонпромі» остаточно зрозуміло, що ця влада заробляє на війні. Сергій Тарута впевнений: сьогодні в політиці та керуванні державою потрібні здоровий глузд, компетентність і патріотизм. На президентських і парламентських виборах в 2019 році повинні перемогти порядні та патріотичні професіонали, з високою репутацією і чіткою стратегією повернення миру та розвитку економіки України.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares