Основні торгові партнери Тернопільщини – країни Євросоюзу

Основні торгові партнери Тернопільщини – країни Євросоюзу

Обсяги експорту та імпорту послуг області у січні-березні цього року становили, відповідно, 22,5 млн дол США та 1,9 млн дол. Порівняно з січнем-березнем 2018-го, експорт збільшився на 22,4 відсотки, імпорт – на 25,2. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами становило 20,6 млн дол.

Зовнішньоторговельні операції послугами область здійснювала з партнерами із 84 країн світу. Експортні послуги надавали 40 підприємств області, імпортними користувалося 41.

До країн Європейського Союзу експорт послуг становив 82,6 відсотків від загального обсягу експорту, імпорт послуг з цих країн – 90,2 відсотків від загального обсягу імпорту.

Основним торговим партнером як в експорті, так і в імпорті послуг була Польща (76,2 відсотки обласного експорту та 34,1 відсоток обласного імпорту).

Вагомі обсяги експорту послуг здійснювались до Індії, США, Гани, Нігерії та Німеччини, імпорту послуг – з Німеччини, Бельгії.

Основу структури експорту-імпорту послуг складали послуги з переробки матеріальних ресурсів, ділові і транспортні послуги, послуги пов’язані з подорожами та послуги у сфері телекомунікації, комп’ютерні, інформаційні послуги. Головне управління статистики у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares