Особливості та переваги Apple Watch

Розумний годинник Apple Watchне тільки показує час, але й дає можливість миттєво спілкуватись, не виймаючи з кишені смартфон. Він також виконує функції незамінного помічника для спостереження за станом здоров’я, що особливо важливо під час тренувань.

Особливості Apple Watch

Оригінальний стильний годинник випускається з сапфіровим або Ion-X склом. Є вироби, в оформленні корпусу яких застосовують золото. Дисплей годинника світиться лише тоді, коли рука піднесена до очей. Якщо потрібно швидко згас екран, накрийте годинник долонею.

За допомогою Apple Watch можна надиктувати SMS чи надсилати готові шаблони. В годинник вбудований фітнес-трекер, щоб рахувати:

  • калорії;
  • пройдену відстань;
  • кроки;
  • пульс.

За допомогою гаджета легко можно викликати помічника Siri. Годинник не може замінити смартфон, але значно спрощує його використання.

Плюси Apple Watch

Гарний і стильний аксесуар підкреслить статус власника, покаже точний час і доповнить колекцію гаджетів американського бренду. Чисельні переваги Apple Watch роблять бажаним цей розумний гаджет.

Можливість прочитати повідомлення з годинника

Аксесуар незамінний для зайнятих людей, які цінують кожну хвилину. На годинник приходять повідомлення, які дуже просто прочитати, не заходячи в соцмережі та мессенджер.

За допомогою Apple Watch можна відповісти на повідомлення, використовуючи шаблон або надиктовуючи відповідь навіть тоді, коли перебуваєте за кермом автомобіля. З годинником не доведеться бігти до телефону до сусідньої кімнати, щоб не пропустити важливий дзвінок: розпочати розмову можна з Apple Watch, а продовжити — зі смартфона.

Можливість безконтактної оплати

За допомогою Apple Watch можна зручно оплачувати покупки, не дістаючи смартфон. З годинником не треба витрачати час на те, щоб діставати та прибирати назад картку, вводити пін-код.

Можливість відслідковувати показники здоров’я

Apple Watch попереджає про:

  • занадто низький або високий пульс;
  • порушення серцевого ритму.

Годинник можна підключити до багатьох тренажерів, щоб слідкувати за навантаженнями. Він допоможе виміряти показники тренувань з йоги, плавання та занять на велосипеді.

Apple Watch — корисний гаджет, яким зручно користуватись у дорозі, під час руху автомобіля або занять спортом. З годинником можна відповісти на дзвінок, не дістаючи телефон, миттєво включити музику і попросити Siri викликати таксі.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *