Остання, лише 36-а весна: на Тернопільщині попрощалися з воїном Русланом Пісецьким

Остання, лише 36-а весна: на Тернопільщині попрощалися з воїном Русланом Пісецьким

Руслан Пісецький із Скали-Подільської Чортківського району останнім часом працював за кордоном. Коли розпочалася повномасштабна війна, Руслан у числі перших пішов захищати Україну, рідних і нас з вами. Воював у гарячих точках, брав участь у жорстоких боях з російськими окупантами на пекельній Донеччині.

Серце Руслана зупинилося далеко від рідного дому. Захиснику було лише 36 років. Ніколи не обіймуть більше свого найкращого сина батьки, у скорботі залишаються сестра із швагром, племінники, рідні та близькі. 

Про важку втрату повідомив Другий-відділ Чортківського Ртцк-та-сп

«З глибоким сумом повідомляємо про те, що 16.05.2023 помер солдат, навідник одного з мотопіхотних батальйонів ПІСЕЦЬКИЙ Руслан Миколайович, житель смт.Скала-Подільська. Поділяємо горе родини, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Руслана Миколайовича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій».  

У скорботі за молодим воїном Скала-Подільська громада: 

 «Справжня весна – з цвітінням каштанів, співом пташок – буяє довкола нас. Для воїна Збройних Сил України Руслана Пісецького вона, на жаль, стала останньою в його житті. Він народився 1 січня 1987 року, зростав у нашому містечку, тут гартувався його характер, тут стартував у виробничі будні. Звідси він у пошуках ліпшого життя відправлявся у різні країни. Тут у нього чимало друзів та родичів.

З початком російської агресії,  вірний військовій присязі, у числі перших Руслан став на захист Української держави. Він брав участь у бойових завданнях на Донеччині. Його серце не витримало  далеко від дому», – повідомили на сторінці Скала-Подільської громади. 

 18 травня, у буянні весняного цвіту,  жителі Скали-Подільської та довколишніх сіл зустріли траурний кортеж навколішки, з квітами та запаленими лампадками. До селищного будинку культури домовину внесли військові побратими Руслана  у супроводі священників та рідних, численних знайомих, сусідів, колишніх колег. 

 Учора, 19 травня, відбувся  чин поховання, який здійснили священники Українських церков – православної та греко-католицької. Прощальне слово виголосив Борщівський благочинний о. Іван Яворський.

«Наш земляк  свідомо став до військових лав задля оборони рідної української землі, своєї сім’ї, родини від московських зайд. Тож молімося за душі полеглих і тих, хто боронить рідну землю!» – закликав благочинний.

Відтепер Руслан у небесний легіоні воїнів світла. Вічна пам’ять Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *