Перестало битися серце учасника АТО з Лановеччини Олександра Цюха

Перестало битися серце учасника АТО з Лановеччини Олександра Цюха

Про цю сумну звістку у спільноті «Моя Лановеччина» повідомляє священик Олексій Філюк.

«Сьогодні Лановеччину сколихнула сумна звістка бо перестало битись серце учасника АТО Олександра Цюха. Хлопця , який пройшов жахіття війни, нещодавно одружився і залишалося йому лише порадіти життю і пожити», –йдеться у дописі.

«В мене просто немає слів. Хай Саша спочиває з Богом! Неможливо стримати сльози. Все в його житті тільки почало налагоджуватися і тут така страшна звістка. Мої думки зараз з сім’єю Саші. Марійка, Таня… особливо з вами. Тримайтеся, хай Бог дасть вам сили пережити це горе», – пише у мережі Ірина Герман.

Як повідомляли ЗМІ, Сашка Цюха призвали під час 4-ї хвилі мобілізації. Він служив водієм-механіком у танкових військах 28-ої бригади. У серпні 2015 року дислокувався біля Курахового, отримав поранення. Більше року прослужив в АТО. Після демобілізації повернувся на рідну Лановеччину. У червні 2017 року його побили  біля автобусної зупинки села Якимівці. Олександр став на захист дівчини, до якої чіплялися четверо невідомих. У відповідь на зауваження його жорстоко побили. У чоловіка була  відкрита черепно-мозкова травма, забій склепіння головного мозку з епідуральною та субдуральними гематомами справа, перелом склепіння та основи черепа справа. Чотирьох обвинувачених у побитті засудили до різних термінів обмеження волі, проте відпустили у зв’язку з амністією.

«Наш ДЕНЬ» висловлює щире співчуття близьким і рідним Олександра. Вічна і світла пам’ять Герою.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *