Переваги синхронізації сайту з 1С

Переваги синхронізації сайту з 1С

Компанія «Червоний Хамелеон» надає послуги по синхронізації сайту з бухгалтерською програмою 1С. Для того, щоб бізнес процвітав, необхідно грамотно організувати його управління. А в цьому завданні незамінним помічником виявиться програма для ділових людей 1С, яку сьогодні стало можливо прив’язати до корпоративного сайту, інтернет-магазину або іншоuj віртуальноuj інструменту для просування товарів і послуг в мережі.

Для чого потрібна інтеграція програми 1С

Комплекс «1С: Підприємство», з’єднаний з інтернет-магазином, спрощує завдання з управління бізнесом і автоматизує процес обліку заявок, обробки замовлень, перевірки залишків на складі та інше. Замовивши послугу по інтеграції програми «1С: Підприємство» на сайті https://redchameleon.com.ua/services/podderzhka/integraciya-saita-s-1c/, клієнт отримує наступні переваги даного рішення:

  • автоматизується процес публікації оголошень про продаж товарів на сайті і одночасно заливається інформація в базу даних;
  • при надходженні замовлення, система передає інформацію про нього в базу даних 1С для подальшої обробки замовлення;
  • база сама вивантажує інформацію про статус і стан замовлення для отримання клієнтами даних про те, на якій стадії знаходиться процес реалізації їх запиту.

Особливості інтеграції 1С

Важливим є те, що для інтеграції програми «1С: Підприємство» замовнику не потрібно оновлювати комп’ютер і купувати додаткове обладнання для роботи нової системи, що буде відповідати вимогам завдяки солідному набору технічних характеристик «заліза». Також не потрібно купувати спеціальне програмне забезпечення і закачувати його на свій комп’ютер. Програма і вся система для її інтеграції знаходяться на віддаленому сервері – доступ до неї здійснюється дистанційно через хмару.

Взаємозв’язок між програмою «1С: Підприємство» і інтернет-магазином здійснюється за допомогою безкоштовного модуля – клієнт не несе додаткових витрат. Не потрібно купувати, завантажувати і встановлювати також і додаткове програмне забезпечення для управління 1С. Програма передбачає наявність вбудованих функціональних можливостей для адміністрування сайту і ведення обліку на підприємстві.

З налаштуванням програми впорається навіть недосвідчений користувач – система проста і зрозуміла. Синхронізація ведеться безперебійно і безперервно. База даних веде облік залишків, проданих товарів і замовлень на стадії обробки. Вона ж фіксує дані і аналізує ціни, наповнення каталогу, попит на окремі групи товарів. У базі 1С зберігається інформація про клієнтів, про асортимент, про розцінки, про платіжні системи, про статуси замовлень.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares