Перший раз не навчило: жительку Тернопільщини шахраї ошукали вдруге

Перший раз не навчило: жительку Тернопільщини шахраї ошукали вдруге

Жительку Скалатської громади двічі ошукали шахраї: жінка втратила майже 55 тисяч гривень.

Як повідомили в обласній поліції, упродовж місяця жінка двічі потрапляла у шахрайські пастки. Спочатку, коли намагалася оформити онлайн кредит, а потім, коли спробувала отримати фейкову грошову допомогу.

Правоохоронці встановили, що у березні жителька Скалатської громади знайшла рекламу швидкого надання кредитів на невідомому сайті. Проте, щоб отримати позику, їй потрібно було сплатити перший внесок. Жінка перерахувала на невідомий рахунок понад 14 тисяч гривень, але кредит не отримала, і гроші їй не повернули.

Ця ситуація не зупинила її від подальших необдуманих дій. Днями її знову ошукали шахраї, і цього разу вона втратила майже 41 тисячу гривень.

У месенджері жінка побачила повідомлення про те, що держава виплачує громадянам під час війни грошову допомогу. Вона перейшла за посиланням, вказаним у сповіщенні, та ввела дані своєї банківської картки, намагаючись отримати кошти. Після чого з її картки зникло майже 25 тисяч гривень.

Пізніше до неї зателефонував шахрай, який представився працівником банку, і повідомив, що з її ще однієї картки невідомі намагаються зняти гроші. Співрозмовник порадив їй перекинути гроші на резервний рахунок. Жінка виконала усі умови співрозмовника та власноруч перерахувала 15 тисяч гривень зі своєї картки на інший рахунок.

За обома фактами шахрайства поліція проводить розслідування.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *