Пес Патрон, казкові герої, майстер-класи: у Тернопільській обласній дитячій лікарні створили для малят особливе свято

Пес Патрон, казкові герої, майстер-класи: у Тернопільській обласній дитячій лікарні створили для малят особливе свято

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. В Україні це свято затьмарене страшною війною. Навіть нині російські нелюди обстріляли ракетами столицю нашої країни. І в літнє світанкове небо злетіла душа маленької дитини, ще одного земного ангелика. 

Вже другий рік українським дітям замість теплих ліжечок доводиться ночувати у підвалах та бомбосховищах. У багатьох малят з їхніми родинами війна забрала дім, ще когось розлучила з мамою чи татом, розвіяла по світу. 

Тому так гарно, коли дорослі дарують дітям позитивні емоції, радість, створюють свято. Як це зробили нині в Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні.

Вже зранку на малюків чекали різні приємні несподіванки. Треба було бачити, з яким натхненням і задоволенням діти малювали, виготовляли аплікації під час майстер-класу «Квіти для мами». Уважними  були й на інших забавках, зокрема, майстер-класах із виготовлення «Голуба миру» в техніці орігамі, «Аплікація із домальовкою». Захопила усіх розвиваюча гра «Великі права маленької дитини». Майстер-клас із арт-терапії для зниження тривожності у діток та формування стійкості провела психологиня лікарні Мар’яна Смаль.

Веселу атмосферу свята створили повітряні кульки та спеціальні гості – казкові герої із DISNEY, які завітали на свято з веселою програмою. А скільки радості приніс маленьким пацієнтам та їхнім батькам легендарний пес Патрон разом зі своїми помічниками. Аніматори подарували дітям та й дорослим позитивні емоції, щирий сміх.   

З оригінальним подарунком, а саме сертифікатом на відвідування Тернопільського обласного краєзнавчого музею та участь у квесті «Щоб козачатами ставати – про козацтво треба знати», на свято завітала також депутатка міської ради Мар’яна Головко. Вона побажала малюкам швидкого одужання, а також зауважила, що в обласній дитячій лікарні працюють висококваліфіковані фахівці, які надають весь спектр якісних медичних послуг пацієнтам. 

Насправді для щастя так мало треба: мирного, без тривожних сирен неба,  щоб були здоровими діти, щоб розквітали на їхніх личках щирі, добрі усмішки – як нині. 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *