Підприємців Тернопільщини за порушення торгівлею алкоголем та цигарками оштрафували на 2,3 млн грн

Підприємців Тернопільщини за порушення торгівлею алкоголем та цигарками оштрафували на 2,3 млн грн

Відповідно до чинного законодавства. роздрібна торгівля алкогольними напоями і тютюновими виробами передбачає у суб’єктів підприємницької діяльності наявність відповідних ліцензій.

Загалом на Тернопільщині станом на 01.09.2018 року кількість діючих ліцензій становить 4668, у тому числі 2574 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і 2094 ліцензії – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Із початку року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Тернопільській області провели 151 перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, та застосували фінансові санкції на суму понад 2,3 млн грн.

Встановлено 157 порушень норм Закону України від 19.12.95 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та 25 порушень норм Закону України від 06.07.95 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». Про це повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares