Платники Тернопільщини спрямували до бюджету понад 6,5 млрд грн

Платники Тернопільщини спрямували до бюджету понад 6,5 млрд грн

«На 841,4 млн грн, порівняно з січнем-листопадом минулого року, цьогоріч зросли надходження до Зведеного бюджету України від платників Тернопільщини. За одинадцять місяців цього року вони спрямували до казни 6 млрд 539,5 млн грн податків та зборів», повідомив виконувач обов’язків начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький.

При цьому держбюджет отримав 2 млрд 711,5 млн грн платежів. Це складає плюс 254,5 млн грн до минулого року або на 10,4 відсотка більше. Найбільше сплатили податку на додану вартість, податку на прибуток та акцизного податку.

Валерій Лісницький зазначив, що до місцевих бюджетів у січні-листопаді цього року спрямували 3 млрд 911,6 млн гривень. Порівняно з 2018 роком, приріст надходжень склав 640,7 млн грн або 19,6 відсотка. «Серед платежів, які найбільше поповнили скарбниці територіальних громад, – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», – конкретизував Валерій Лісницький.

Лише у листопаді платники податків краю сплатили до зведеного бюджету 747,8 млн грн, що на 94,1 млн грн більше, ніж минулоріч. При цьому державний та місцевий бюджети отримали 368,1 млн грн та 407,8 млн гривень. Якщо порівнювати з листопадом 2018 року, то цьогоріч надходження до цих скарбниць зросли відповідно на 50,7 млн грн. та 60,8 млн гривень.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares