Податкові міліціонери Тернопільщини викрили кримінальну схему на ринку нафтопродуктів

Податкові міліціонери Тернопільщини викрили кримінальну схему на ринку нафтопродуктів

Працівниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області під процесуальним керівництвом Тернопільської обласної прокуратури викрито міжрегіональну схему ухилення від сплати податків на ринку пального.
Встановлено групу з числа жителів міста Тернополя, які з метою перепродажу купляли у представників підприємств, що володіють мережами автозаправних станцій відомих брендів, талони та смарт-картки на бензин, дизельне паливо та зріджений газ за цінами, нижчими від роздрібних. Розмір знижки при цьому становив від 3 до 7 гривень за літр пального.
У подальшому паливні талони та смарт-картки перепродувались фізичним особам за готівку. Отримані доходи розподілялись між учасниками протиправної схеми, податки з них не сплачувались.
За проведеними підрахунками обсяг реалізації палива за даною схемою становив близько 500 тонн на місяць.
За результатами слідчих дій, проведених на території Тернопільської та Вінницької областей, у осіб, причетних до протиправної діяльності, вилучено талонів та смарт-карток, які перебували в тіньовому обігу, на майже 159 тисяч літрів пального на суму 4,2 млн гривень. Триває досудове розслідування, повідомляє Головне управління ДФС у Тернопільській області.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares