Тернополян запрошують до участі у відеоконкурсі «Спортивна зима» під час карантину

Тернополян запрошують до участі у відеоконкурсі «Спортивна зима» під час карантину

З 18 січня до 25 лютого на Тернопільщині триватиме обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину.

Головною метою відеоконкурсу є популяризація активного дозвілля в зимовий період.

Усі надіслані відеоролики на відеоконкурс мають відображати активний спосіб життя людей від молодшого до старшого віку, як на свіжому повітрі, так і в спортзалах.

У конкурсі, (без вікових обмежень), можуть взяти усі бажаючі.

Відеоролики слід надсилати за електронною адресою: [email protected] та через месенджер на Фейсбук сторінку Теропільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/

Усі відеоролики, які подаються на конкурс, мають бути авторськими. У відеоконкурсі бере участь один відеоролик одного автора.

Відеоролики, які надсилаються на конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

файл у форматі MP4 (тривалість якого не перевищує 120 секунд);

колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

назва робіт повинна мати такий вигляд: ім’я, прізвище, вулиця, населений пункт, район, контактний номер телефону автора. (Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район, тел. 0595236511).

Роботи будуть опубліковані у соціальні мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/

Результати відеоконкурсу будуть розміщені 1 березня в соціальні мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/ та сайті Управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ і в фейсбук Всеукраїнського центру Фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину будуть відзначені медалями відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Автори та учасники першої двадцятки найпопулярніших відео будуть також нагороджені сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares