Поезія, що музикою серце надихає

Поезія, що музикою серце надихає

Нещодавно ми відзначали Міжнародний день поезії. У приміщенні Великогаївської об’єднаної громади відбувся поетичний калейдоскоп.

Поезія – стан душі, в якій переплелись у перевесло думки, що висвітлюють людські емоції. Це рушій, що здатний розтопити крижане серце. Це вогник, що розпалює почуття і змушує сумувати, радіти, любити, кохати, страждати…

Дуже прикро, що люди перестали забувати про естетичні цінності й духовний розвиток, надаючи перевагу інтернету та телебаченню, які практично увійшли в  усі сфери життя. Це нове тисячоліття – час потужних інформаційних ресурсів і технологічного процесу, але не варто забувати про книги, зі сторінок яких лунає живе, могутнє рідне слово, без якого не може процвітати жодна нація. Мистецтво вічне, бо в ньому віддзеркалюється історія і культура народу.

Дуже приємно, що адміністрація Великогаївської об’єднаної громади прикладає всіх зусиль для популяризації поетичного слова. Про це свідчить захід, організаторами якого є директор Великогаївської центральної сільської бібліотеки Надія Прийма та художній керівник клубу с. Великі Гаї Оксана Римар. У дійстві також взяли участь заступник сільського голови – Галина Кравчинюк, начальник  відділу культури, молоді та спорту – Степан Гуля, завідувачі клубами, бібліотекарі та працівники сільської ради.

Свої поетичні твори читали Наталя Лящинська-Труш та Василина Вовчанська.

Олеся КЕРНИЧНА.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares