Понад 1800 працівників поліції забезпечуватимуть громадський порядок на виборчих дільницях Тернопільщини

Понад 1800 працівників поліції забезпечуватимуть громадський порядок на виборчих дільницях Тернопільщини

Про забезпечення правоохоронцями громадського порядку на виборчих дільницях та готовність до дня голосування розповів начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол на прес-конференції, яка відбулася у Тернопільському прес-клубі. Представники Громадянської мережі ОПОРА обговорили з журналістами завершальний перебіг агітаційної кампанії та останні етапи підготовки до дня волевиявлення в області.

Координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка поінформувала про останній місяць кампанії з виборів Президента України в області та розповіла про результати щодо підготовки проведення виборів окружними і дільничними виборчими комісіями.

Про готовність правоохоронних органів до дня голосування доповів Олександр Богомол. Понад 1800 співробітників поліції забезпечуватимуть порядок на виборчих дільницях області. На підмогу тернопільським  поліцейським приїхали колеги із Києва. На виборчі дільниці правоохоронці заступили 28-29 березня.

Під посиленою охороною правоохоронців перебувають усі виборчі округи. Працюватимуть там слідчо-оперативні групи, вибухотехніки, криміналісти, які виїжджатимуть на виклики про замінування чи виявлення якихось небезпечних предметів.

У день виборів в обласному центрі напоготові будуть усі спецпідрозділи  поліції. Вони зможуть оперативно виїхати і надати відповідну допомогу там, де буде необхідність. Нести службу правоохоронцям допомагатимуть військовослужбовці Нацгвардії.

Керівник поліції запевнив, що правоохоронці зроблять усе можливе, аби громадяни могли спокійно прийти на виборчі дільниці та проголосувати.

– Ми сподіваємося, що цих сил та засобів буде достатньо, аби належним чином  відреагувати на небезпеки та повідомлення про них від громадян, – зазначив генерал поліції.

Спікери прес-конференції наголосили, що 30 березня – «день тиші» перед виборами Президента України. У цей день, відповідно до Закону «Про вибори», заборонено займатися будь-якою агітацією, комунальники зобов’язані прибрати з вулиць населених пунктів усю агітаційну рекламу.

Поліцейські звертаються до мешканців краю-учасників виборчого процесу дотримуватися вимог чинного законодавства та не порушувати його.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares