Поранена снайпером Олеся Жуковська одужує

Поранена снайпером Олеся Жуковська одужує

zhukovska

Коли на київському Майдані снайпер поранив волонтерку із Кременеччини Олесю Жуковську, за її життя вболівала вся Україна. Ворожа куля наздогнала дівчину, коли вона рятувала поранених на передовій. У той кривавий день, 20 лютого, Олеся думала, що вона помирає. Адже сама медик і чудово розуміла всю серйозність свого поранення.  Але Господь врятував цю чудову дівчину з великим серцем і подарував їй життя.

Зараз Олеся перебуває у Київській лікарні №17. Каже, що почувається добре, вже почала їсти і пити без трубочки, а також багато часу гуляє коридорами лікарні – на вулицю їй поки виходити не можна. Каже, що можливо через тиждень її випишуть і  тоді розпочнеться новий етеп реабілітації.

Олеся з нетерпінням чекає свого одужання, адже мріє знову повернутися на Майдан. Батьки, рідні, друзі та всі небайдужі українці моляться за її здоров’я, підтримують морально та фінансово, навідують у лікарні. Тернопільські рятувальники також вирішили допомогти волонтерці. На загальних зборах колективу обласного управління ДСНС вони вирішили перерахувати своє одноденне грошове забезпечення на лікування Олесі Жуковської.

Ви також можете допомогти цій безстрашній українці. Збір коштів на повторну операцію триває. Гроші можна надіслати на рахунок батька Олесі – Жуковський Федір Іванович, ТВБВ 10019/041АТ Ощадбанк, філія: Тернопільське обласне управління, МФО 338545 код 09338500, р/р 2909294109, особовий рахунок №99200, ідентифікаційний код 2450604352. Також подаємо рахунок подруги – Юлії Лампек: 5168 7572 1588 4950 Приватбанк.

Юля ТОМЧИШИН.

 

Автор

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *