Правоохоронці з Канади організували навчання для поліцейських Тернопільщини (ФОТО)

Навчальні курси для поліцейських за різними напрямками та спрямуваннями впродовж 2019 року запланувала провести Національна поліція спільно з Канадською поліцейською місією.

Іноземні гості розробили п’ять навчальних курсів для різних категорій слухачів. Впродовж тижня шістнадцять правоохоронців Тернопільщини опановували Курс лідерства молодшого керівного складу груп реагування патрульної поліції.

– Ми сподіваємося, каже інструктор Канадської поліцейської місії в Україні Трейсі Коглін, що побудували довгострокову дружбу з нашими українськими колегами. І ми віримо, що здобуті знання та почуте на лекціях вони зможуть використовувати у своїй подальшій кар’єрі.

Канадійські колеги організували не лише теоретичні навчання. Усе почуте тернопільські правоохоронці відпрацьовували ще й на практиці. Проте дане спілкування не проходило односторонньо. Українські правоохоронці також розповіли іноземним поліцейським про підхід до роботи, власні здобутки та досягнення.

– Ми за цей період часу розглянули різні ситуації, які можуть траплятися як в нашій буденній роботі, так і в їхній, як діяти в тій чи іншій ситуації. Багато отримали корисної інформації, яку будемо використовувати під час виконання службових обов’язків, – розповів Сергій Марчук – начальник сектору ГРПП Борщівського відділення поліції.

Правоохоронець каже, що різниця між поліцейськими України та Канади є не лише в менталітеті, але й в підході до завдань. Іноземні громадяни більш законослухняні і це набагато спрощує роботу людей у формі.

Тернопільські поліцейські отримали сертифікати про закінчення тижневих курсів і сподіваються, що на цьому співпраця не завершуватиметься.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

About The Author


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares