Представник Тернопільського «Інваспорту» Василь Горобець завоював дві срібні медалі чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору

70 спортсменів з 11 областей України стали учасниками чемпіонату України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями зору, який впродовж двох днів тривав у місті Рівному, у приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт». З вітальним словом до учасників змагань звернулись заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, президент Спортивної федерації незрячих України Любов Жильцова, начальник Рівненського регіонального центру «Інваспорт» старший тренер збірної команди України Андрій Демчук та головний суддя змагань, суддя національної категорії Микола Колтаков.

Підсумки чемпіонату України підбивались окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи серед чоловіків та жінок. Участь у змаганнях взяли двоє представників Тернопільського «Інваспорту» Сергій Юрійчук та Василь Горобець.

Щодо їхніх результатів, то серед чоловіків з пауерліфтингу у ваговій категорії до 82,5 кг шосте місце в жимі штанги лежачи та шосте місце в сумі триборства зайняв Сергій Юрійчук (м.Тернопіль, тренер Юзчишин Олег, Лисий Ігор).

А Василь Горобець (Тернопільська область, Зборівський район, смт.Залізці, тренер Юзчишин Олег) у ваговій категорії до 110 кг завоював два других місця – в жимі штанги лежачи та в сумі триборства, і відповідно, здобув дві срібні медалі.

(Василь Горобець на фото справа на другій схоинці п’єдесталу).