Представники ЗУНУ – учасники Міжнародного симпозіуму «Проєкт «Норвегія – Україна»

Представники ЗУНУ – учасники Міжнародного симпозіуму «Проєкт «Норвегія – Україна»

У Києві відкрився Міжнародний симпозіум «Проєкт «Норвегія – Україна» (NUPASS) як модель соціальної та професійної адаптації ветеранів. Перспективи інтеграції до державної системи України», у якому взяли участь представники Західноукраїнського  національного університету. А саме: проректор з міжнародної діяльності Оксана Десятнюк, директор міжнародного центру культури та розвитку Оксана Шандрук і голова Громадської організації «Освітні та соціальні інновації» Роман Романович Кулик.

До заходу долучився Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, який зазначив: «Україна вже 18-й рік поспіль співпрацює з проєктом «Норвегія – Україна». І завдяки активній підтримці уряду Королівства Норвегія та «Міжнародного фонду соціальної адаптації» українські ветерани, військовослужбовці, а також члени їхніх родин мають змогу долучитися до освітніх програм, які допомагають скоріше адаптуватися до мирного життя у цей складний час».

Учасники симпозіуму обговорили результати співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації», Міністерством у справах ветеранів, міжнародними організаціями, партнерами та виконавцями проєкту NUPASS щодо інтеграції моделей соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів і членів їхніх сімей. Оксана Десятнюк розповіла присутнім про особливості реалізації програми у малих містах, об’єднання ветеранів та членів їх сімей у кооперативи для спільного ведення аграрного бізнесу, регіональну модель надання комплексу послуг.

Також у межах зустрічі було підписано меморандум про співробітництво у сфері забезпечення прав та інтересів ветеранів, їхніх сімей та родин загиблих, сприянні психологічній і правовій допомозі, соціальній адаптації, організації професійній орієнтації.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *