Предстоятель ПЦУ Епіфаній благословив Богдана Яциковського

Предстоятель ПЦУ Епіфаній благословив Богдана Яциковського
– Мав честь зустріти і супроводжувати на нашій гостинній тернопільській землі владику Епіфанія. З щирими помислами у душі і любов’ю до Христа у серці отримав від Митрополита благословення, – написав на своїй сторінці у соціальних мережах кандидат у народні депутати по виборчому округу №164 Богдан Яциковський.

Закладення каменю під будів­ництво Свято-Воскресенського храму в Тернополі, яке здійснив Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній, кандидат вважає надзвичайно важливим для всіх українців, бо він символізує всеперемагаючу віру у Господа та любов до України.

Також, під час спільних молитов за мир, спокій, злагоду в державі, Владика покликав Богдана Яциковського та запросив усіх християн на Божественну Літургію і молебень з вшанування пам’яті 44-х загиблих воїнів УПА. Ця непересічна духовна подія відбулася в урочищі Зімно, що поблизу села Бодаки на Збаражчині – на місці останнього нерівного бою упівців з енкаведистами.

– Трагедія, яку ми нині вшановуємо, загиблі, за якими ми всі нині щиро молимося – ще одна героїчна сторінка боротьби нескореної УПА за вільну Україну. Пам’ять про волинських повстанців, як і пам’ять про всіх учасників національно-визвольної боротьби – нетлінна, – переконаний Богдан Яциковський.

Також кандидат у народні депутати поділився своїми родинними спогадами.

– Мого дідуся Ярослава – тоді ще 17-літнього юнака – за зв’язки з ОУН-УПА енкаведисти засудили до 14 років каторги, яку він відбував у Воркуті. Не з чужих розповідей знаю страшну правду про знущання над справжніми патріотами, про їх зламані долі, але незламний дух – розповів він.

Свої молитви за упокій душ повстанців того дня піднесли чимало вірян. Божественну літургію та літію за полеглими воїнами очолив Блаженнійший Митрополит Епіфаній.

Після закінчення урочин Богдан Яциковський щиро подякував владиці за те, що той на цьому святому місці об’єднав усіх присутніх у щирій молитві.

– Ми ж, у свою чергу, будемо гідно продовжувати справу патріотів, які мріяли про вільну Україну, але її не дочекалися, – пообіцяв кандидат у народні депутати.

Ольга Марків.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares