Рекордні вихідні: тернополяни здивували новими досягненнями

Рекордні вихідні: тернополяни здивували новими досягненнями

Найбільша кількість людей, які малюють одночасно, та наймасовіший синхронний масаж. Саме такі рекорди встановили цими вихідними у Тернополі.

Вранці в суботу в  парку імені Тараса Шевченка 111 людей одночасно творили картини. Найстаршому учаснику було 73 роки, наймолодшій – 6. Усі разом вони встановили рекорд України у номінації «Найбільша кількість людей, які одночасно пишуть картини на мольбертах».

Мистецький майстер-клас провела художниця, ініціаторка встановлення рекорду Зоряна Олендер. За словами жінки, вона прагнула показати, що у місті живуть креативні люди, які готові творити.

До участі запрошували всіх охочих, хто мав бажання поділитися частинкою себе і показати свій талант. Відтак, 111 людей одночасно писали місцеві краєвиди – Тернопільський став і острівець закоханих.

А ввечері 15 масажистів на чолі з Оксаною Петришин одночасно масажували чоловіка. Сеанс релаксації тривав годину. Лише ноги клієнту масажували шестеро спеціалістів. Працювали масажисти синхронно, у парах. Зізналися – до встановлення рекорду багато тренувалися. Клієнт зізнався – масажем лишився задоволений.

Організатор рекорду, масажист Оксана Петришин розповідає, що на цьому зупинятися не збирається. Нагадаємо, що жінка уже встановила один рекорд – безперервний масаж 18 годин 26 хвилин минулого року.

Досягнення зафіксували представники Національного реєстру рекордів України. Водночас поповнилася і скарбничка місцевих дивовиж. Адже торік, у липні, започаткували «Книгу рекордів Тернополя». Першим рекордом стало виконання найбільшої кількості людей пісні «Файне місто Тернопіль» на однойменному фестивалі. Тоді участь у рекорді взяло майже 15 тисяч осіб.

Також у переліку досягнень вже є наймасовіше виконання гімну України і ОУН-УПА, найбільша вогняна скульптура, відтискання на цвяхах, найчисельніша розсилка листівок і найдовша катальпова алея.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *