Роз’яснення щодо проїзду в автобусах і тролейбусах у Тернополі, які виконують спеціальні перевезення

Роз’яснення щодо проїзду в автобусах і тролейбусах у Тернополі, які виконують спеціальні перевезення

До уваги пасажирів!
На виконання п. 5 протоколу №10 від 21.03.2020 р. засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді, із 23.03.2020 р. призупинено роботу громадського транспорту загального користування м. Тернополя.
На виконання п. 6 цього ж протоколу у м. Тернополі організовано спеціальні перевезення міськими автобусами і тролейбусами працівників підприємств, установ та організацій, які в умовах надзвичайної ситуації забезпечують життєдіяльність міста Тернополя, в тому числі працівників закладів охорони здоров’я комунальної форми власності, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, а також працівників підприємств і організацій, які забезпечують виробництво продуктів харчування, аптечних закладів, Тернопільської дирекції АТ «Укрпошта», працівників аварійних служб виключно при наявності посвідчень та в захисних масках, по шляху проходження тролейбусних маршрутів №№ 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11 та автобусних маршрутів №№ 1А, 5А, 6, 8, 23, 25, 35, згідно окремих розкладів на робочі та вихідні дні, з 6:30 до 9:30 та з 16:30 до 20:30.
Право на проїзд автобусами і тролейбусами, які виконують спеціальні перевезення, здійснюється за допомогою АСООП та надається лише за умови пред’явлення перепусток. Їх є два види.
«Спеціальний дозвіл на проїзд у спеціальному транспорті» – картонна картка з порядковим номером, підписом міського голови та печаткою Тернопільської міської ради, на якій вказуються прізвище, ініціали та місце роботи власника картки. Дана картка надає лише право зайти у спеціальний транспорт, натомість проїзд оплачується на загальних підставах згідно діючих тарифів – за допомогою «Соціальної картки Тернополянина», неперсоніфікованого електронного гаманця, банківської картки, смартфоном з функцією NFC або готівкою. Для власників пільгової «Соціальної картки Тернополянина» (наприклад, працюючі пенсіонери, які мають «Спеціальний дозвіл») зберігається право безкоштовного проїзду за умови фіксації поїздки через валідатор.
«Спецпроїзний» – пластикова неперсоніфікована картка, якою фіксується факт проїзду, шляхом її фіксації через валідатор. Проїзд за наявністю такої картки безкоштовний. «Спецпроїзний» видається окремим категоріям медичних працівників, які безпосередньо задіяні у боротьбі з пандемією COVID-19.
«Спеціальний дозвіл» та «Спецпроїзний» дійсні лише за умови пред’явлення документа, яким можна ідентифікувати пасажира – паспорт громадянина України, ID-картка, службове посвідчення тощо.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *