Серед безробітних тернополян переважають жінки і молодь

Серед безробітних тернополян переважають жінки і молодь

Протягом січня-серпня 2019 року чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, з урахуванням зареєстрованих на початок року, склала 5841 особа.

На 1 вересня на обліку в центрі зайнятості перебували 2480 незайнятих громадян з числа осіб, що проживають на території Тернопільської ОТГ, з них статус безробітного мали 1132 особи.

Жінки складають 68 відсотків від загальної чисельності безробітних. Зменшився відсоток молоді до 35 років серед безробітних – із 51,7 відсотків на 01.09.2018 року – до 45,3 відсотків на 01.09.2019 року.

За сприяння центру зайнятості з початку року працевлаштовані (у тому числі. самостійно) 2377 незайнятих громадян, що проживають на території Тернопільської ОТГ.

За вісім місяців цього року на громадські та інші роботи тимчасового характеру направлено 227 осіб з числа жителів міської територіальної громади.

4 особи отримали одноразову виплату допомоги з безробіття для зайняття підприємницькою діяльністю.

За січень-серпень 134 безробітних, які проживають території Тернопільської ОТГ, працевлаштовані з компенсацією витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares