Школярі з Чорткова стали помічниками рятувальників (фото)

Школярі з Чорткова стали помічниками рятувальників (фото)

Як діяти в разі пожежі, дізнавалися учні й педагоги Чортківської ЗОШ №2. Працівники місцевої пожежно-рятувальної частини №6 провели в школі тактико-спеціальні навчання. Вогнеборці разом із колективом й учнями відпрацювали дії в разі виникненні пожежі.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електромережі спалахнув вогонь на другому поверсі у приміщенні книгосховища.

Три шкільні дзвінки пролунали гучно, сповістивши про момент, коли потрібно організовано вийти із будівлі школи. Учні в супроводі вчителів поспішили на шкільне подвір’я, де на них чекали працівники й адміністрація та школи. Керував евакуацією директор  школи Руслан Кульчицький.

За кілька хвилин на подвір’я навчального закладу прибула пожежна машина. Згідно з легендою, під час евакуації дві людини залишилися у приміщенні. На підмогу було викликано ще один екіпаж. Внаслідок злагоджених дій надзвичайників всіх вчасно евакуювали з приміщення.

Підводячи підсумки, очільник школи подякував начальнику 6 ДПРЧ Чортківського РВ УДСНС в Тернопільській області Миколі Погорецькому й заступнику начальника частини Ярославу Сміхуну за успішно організовані навчання.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares