Сьогодні оперативники карного розшуку відзначають своє професійне свято

Сьогодні оперативники карного розшуку відзначають своє професійне свято

15 квітня минає сто років з дня заснування служби.

Карний розшук поліції – один із найважливіших підрозділів Національної поліції України. Його співробітники постійно йдуть на ризик та роблять усе можливе, аби запобігти невиправному та врятувати чиєсь життя. Законність та правопорядок – основні принципи роботи працівників карного розшуку.

Оперативники завжди знаходяться на передовій війни зі злочинністю. День за днем вони здійснюють головне завдання своєї професії – захищають життя, здоров’я, власність, честь, гідність, права та свободу людей від злочинних посягань.

Кожного дня, без вихідних, 24 години на добу «опера» несуть службу. У карному розшуку випадкових людей немає, адже не всім під силу працювати в екстремальних умовах. Окрім хорошої фізичної підготовки, оперуповноважені наділені чудовими аналітичними здібностями та інтуїцією, вміють знайти підхід до людини, спрогнозувати ситуацію. І головне – у них немає права на помилку, адже ціною її може стати чиясь доля і навіть – людське життя.

Це виснажлива небезпечна робота, яку витримують тільки сильні духом і фізично люди, віддані своїй професії.

Історія створення карного розшуку бере свій початок 15 квітня 1919 року. Саме цього дня Рада Народних Комісарів Української Соціалістичної Радянської Республіки видала декрет «Про організацію судово-карного розшуку». Сьогодні в карному розшуку Тернопільщини службу несе близько двохсот оперативників під керівництвом заступника начальника ГУНП в Тернопільській області – начальника кримінальної поліції Степана Яцуха.

– З року в рік у карний розшук приходять працювати люди різні, але надовго затримуються тут далеко не всі. Адже карний  розшук – це щоденна, важка виснажлива і небезпечна робота оперативників. Не всі витримують навантаження та ненормований робочий день, а тому залишаються тут особливо віддані люди, з загостреним почуттям справедливості і нетерпимості до правопорушень, готові в будь-яку хвилину прийти на допомогу. Кожна хвилина у працівника карного розшуку пов’язана з ризиком, з небезпекою для життя. – переконаний Степан Яцух. – Шановні колеги, вітаю Вас із нашим професійним святом. Я хочу побажати, аби вас розуміли і підтримували ваші близькі – ваші родини, ваші діти і дружини. Беручи до уваги специфіку вашої роботи, бачити вас в сімейному колі улюбленим доводиться не часто, але, незважаючи на це, вас розуміють, підтримують, люблять і чекають.

Щиро бажаю надійної безпеки і передбачливості, обережності і пильності, мужності і сміливості, міцного здоров’я та оптимізму, неймовірної сили і прекрасної інтуїції, успіхів у діяльності і кар’єрного росту, особистого щастя і взаємної любові. Зі святом!

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares