Сьогодні у Тернополі проходить чемпіонат із «Street Workout»

Сьогодні у Тернополі проходить чемпіонат із «Street Workout»

Чемпіонат із «Street Workout» організовують 15 червня в Тернополі. Відбуватиметься захід на тренажерному майданчику пляжу «Циганка». Участь у змаганнях зможуть взяти всі охочі. Street Workout – це масовий спортивний рух, який передбачає тренування просто неба з використанням турніків та брусів. Головна мета чемпіонату в Тернополі – популяризація цього виду спортивної активності і поширення здорового способу життя серед молоді.

Реєстрація учасників проходитиме з 11 до 12 години, а відкриття турніру заплановане на 12.00. Окрім тернопільських шанувальників воркауту, очікується участь команд та спортсменів з інших областей. Програма змагань включатиме 9 номінацій: індивідуальний фристайл, командний фристайл, повтори елемент, віджимання на максимум, підтягування на максимум, підтягування на перекладині +16 кг, віджимання на брусах +16 кг, армрестлінг, ходіння на руках в довжину та виходи на дві руки. Суддями будуть гості із Польщі та успішні тернопільські воркаутери.

Окрім власне змагань, у програмі заплановані виступи брейкдансерів, танцювальних колективів, реперів.

Для участі в чемпіонаті потрібно зареєструватися на сайті: https://workout-chemp.github.io/ або в анкетах у день змагань.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares