Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд: хто переміг

У фізкультурно-оздоровчому комплексі Західноукраїнського національного університету відбулася Спартакіада ЗУНУ з волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь 7 команд факультетів та інститутів класичного університету Тернополя, які були розподілені по двох групах.

За підсумками групового етапу, команди, які посіли 3-4 місця змагались за 5-7 місце у загальному заліку, а команди, що посіли 1-2 місце у групах – зіграли у півфіналах.

Команди, які програли півфінали, боролися за 3 місце, переможці – зійшлися у матчі за перше місце.

За підсумками змагань, бронзовими призерами Спартакіади стала збірна команда ННІІПІ, срібними – ФКІТ, переможці змагань – збірна команда СГФ.

Судили змагання гравчині жіночої збірної команди «Галичанка-ЗУНУ».

Головний суддя змагань – старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту Андрій Чорненький.