Спортсмени Тернопільщини зайняли 4-те загальнокомандне місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків (ФОТО)

Рятувальник – професія не із легких. Адже вимагає не лише вольових якостей характеру, кмітливості, а й неабиякої фізичної підготовки. А ця підготовка полягає не тільки у наявноситі сили, але й у спритності при роботі із пожежно-рятувальним обладнанням. Адже часто від таких деталей при виконанні бойових завдань може залежати життя людини. Найкращі та найсильніші рятувальники змагаються між собою у виконанні таких бойових нормативів.

Щороку проводяться змагання із виконання пожежно-прикладних вправ і серед молоді.

Юнаки Тернопілля ще із 1989 року показують свою майстерність та достойні результати на чемпіонатах.

• 4
  • 3

Зокрема, у далекому 1989 у Черкасах обласна команда зайняла почесне І-ше місце у бойовому розгортанні..

У 1995 році ми були 4-ми у загальнокомандному заліку в Одесі, а через рік вперше стали чемпіонами України.

• 5
  • 6

Команда спортсменів-юнаків до 2000 року міцно стояла на сходинах п’єдесталу чемпіонів, а учасники не лише займали призові місця, а й встановлювали рекорди України.

Проте уже майже 15 років тернополяни не могли вирватися на лідерські позиції.

Тому неабиякою радістю стало для Служби порятунку почесне загальнокомандне 4-те місце на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед  юнаків, який днями проходив у місті Вишневе, що на Київщині. Загалом у змаганнях взяли участь 27 команд рятувальників зі всієї країни.

• 8
  • 7

Учасники змагались в підійманні по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі, долали 100-метрову смугу з перешкодами, підіймались по висувній драбині на 3-й поверх навчальної башти, проходили 4х100 метрову пожежну естафету та випробували свої сили у бойовому розгортанні.

Команда привезла і чемпіонів. Віктор Філик посів 1-ше місце у подоланні стометрової смуги з перешкодами, а Максим Керея був третім. Віктор Філик виборов другу сходинку п’єдесталу, піднімаючись по штурмовій драбині на навчальну вежу. У трійку лідерів увійшли наші спортсмени і у пожежній естафеті.

Колектив Управління ДСНС України у області 19 червня урочисто зустрів та привітав команду із хорошим результатом, побажавши у подальшому підкорювати нові і спортивні, і життєві вершини. Окрему подяку висловили тренеру збірної команди юнаків Ярославу Луб’янецькому.