«Стоматологія сім’ї Придруги»: сучасні технології та відповідальне лікування

«Стоматологія сім’ї Придруги»: сучасні технології та відповідальне лікування

Довіряйте свою усмішку професіоналам!

13

Найменшому пацієнту – 2 роки, найстаршому – 96. У «Стоматологію сім’ї Придруги» зазвичай приходять всією родиною, адже тут дуже вдало поєднуються професіоналізм лікарів, інноваційні технології, високі стандарти якості матеріалів та послуг і привітний персонал.

17

Приходжу на інтерв’ю, а у приймальні молода пара з немовлям вже очікують на лікаря. За хвилину виходить Сергій Придруга – по-дружньому розпитує, як звати маля і запрошує молоду матусю на огляд. Як з’ясувалося, Андрій і Марія лікують тут зуби вже кілька років. Зізнаються, задоволені не лише якістю лікування, а й особливим дружнім підходом персоналу. Тут завжди можна отримати дієві поради і дізнатися про корисні новинки у сфері стоматології. Згодом приходить мама з сином – обоє на профілактичний огляд. Після привітної розмови з лікарем хлопчик охоче сідає у крісло…

– У нас лікуються цілі родини, – розповідає Сергій Придруга. –  Я особливо ціную такий вияв довіри своїх клієнтів. У світі сімейні стоматології – звична практика. У нас же вона тільки починає впроваджуватися. Ідея створити стоматологічну клініку для всієї сім`ї з`явилася у мене під час роботи на кафедрі дитячої стоматології Тернопільського медичного університету. Я багато працював з дітьми і мені подобалась ця робота. Тож, коли відкрив власну справу, першими моїми пацієнтами були діти. Батькам подобалось, як я ставлюся до їх малечі, тому згодом і вони зверталися до мене за допомогою.

14

Сергій Придруга закінчив Івано-Франківський державний медичний університет. Після цього працював у Борщівській районній лікарні. Згодом – у Тернопільському медичному університеті на кафедрі дитячої стоматології. Захистив кандидатську дисертацію. Наукові знання активно впроваджує на практиці, тож у його клініці – тільки найсучасніші методи і технології.

У «Стоматології сім’ї Придруги» надають весь спектр стоматологічних послуг: профілактика, терапевтичне та ортопедичне лікування, видалення зубів, протезування, імплантологія, лікування, ортодонтія, відбілювання зубів за найновішими технологіями, художня реставрація зубів.

– Та найважливіше – ми вчимо людей правильно доглядати за своїми зубами і ротовою порожниною,- розповідає Сергій Придруга. – Адже у світі головне – профілактика. У нас же навпаки – людина звертається до стоматолога, коли вже не може терпіти біль, або ж не має чим їсти. Це – неправильно. Багато людей живуть стереотипами радянських часів,  коли лікування зубів було надзвичайно болісним і неприємним. Сьогодні все змінилося – ми застосовуємо новітні технології та сучасне обладнання, яке допомагає уникнути болю, мінімізує неприємні відчуття у пацієнтів та гарантує високу якість роботи. Перед маніпуляціями проводимо бесіду з пацієнтом, як потрібно поводитися зі своїми зубами та ротовою порожниною. Зокрема, потрібно двічі на день – вранці і ввечері чистити зуби не менше трьох хвилин, полоскати ротову порожнину після їжі ополіскувачем, а за його відсутності – простою водою. Раз у півроку потрібно проводити професійну гігієну ротової порожнини. Коли наші пацієнти через деякий час приходять знову і я бачу, що вони дослухалися наших порад, це тішить. Це означає, що ми привили людині відчуття відповідальності за власне здоров’я. І це – найважливіше. Адже найкраща рекама для нас – не бігборди на вулицях міста, а красиві усмішки наших клієнтів.

16

Сергій Придруга радить не затягувати з візитом до стоматолога, адже це може негативно вплинути на стан здоров’я.

– Часто люди кажуть: не йду, бо немає грошей,  –  каже лікар. –  У таких випадках ми завжди шукаємо компроміс зі своїми клієнтами і розписуємо план лікування по мірі терміновості. Адже зволікання тільки поглиблює проблему і, як результат, збільшує витрати на лікування. Людина терпить біль, вживає знеболювальні препарати, які негативно впливають на здоров’я. До того ж через хворі зуби можуть виникнути проблеми з іншими органами.

«Стоматологія сім’ї Придруги» – справа, направду, сімейна. Поряд з паном Сергієм працює його дружина.

– Анастасія допомагає мені у клініці, а паралельно навчається у медичному коледжі, – зауважує лікар. – Ми навіть познайомилися завдяки стоматології – Анастасія прийшла до мене лікувати зуби, а я запросив її в кіно. Так почалися наші стосунки. В дружини – економічна освіта, однак у вільний час вона постійно допомагала мені в клініці, тож після народження донечки вирішила здобути ще й медичну освіту. Саме Анастасія курує новий напрямок, який ми впроваджуємо у нашій клініці – ін’єкційну косметологію, зокрема її сучасний напрям – плазмотерапію (природні ін’єкції краси).

Вагомою перевагою «Стоматології сім’ї Придруги» є цілодобовий сервіс. Це унікальна послуга для нашого міста. Якщо пацієнт не має змоги приїхати у клініку в зв’язку зі станом здоров’я або з інших причин, можна викликати лікаря зі спеціальним обладнанням додому. Також фахівці стоматології надають термінову допомогу у нічний час.

15

Logo_Prydrugy«Стоматологія сім’ї Придруги» – це якісний сервіс за доступними цінами для всієї родини!
Звертайтеся за адресою:
вул. Замкова 8/1,
тел +38 (098) 770-00-60;
+38 (098) 370-00-60.

Юлія Томчишин

журналіст, "Наш ДЕНЬ"

Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *