Студенти-першокурсники кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ знайомилися з роботою Тернопільської митниці (ФОТО)

Студенти-першокурсники кафедри податків і фіскальної політики ТНЕУ знайомилися з роботою Тернопільської митниці (ФОТО)

Нещодавно студенти-першокурсники групи ФМС-11 та ФМС-12 разом із викладачем кафедри податків і фіскальної політики В.Й. Титором та кураторами груп мали нагоду ознайомитися з практичними аспектами діяльності Тернопільської митниці ДФС України.

Під час екскурсії молодь дізналася багато цікавого й корисного про роботу структурних підрозділів митниці, а також кінологічної команди; роботу місця прибуття транспортних засобів та діяльність зон митного контролю; вивчила організацію складу тимчасового зберігання складу митниці.

Крім того, для удосконалення теоретичних та практичних навичок, В.Й Титор прочитав лекцію для студентів та розповів про особливості заповнення митної декларації для громадян. Захід відбувся у методичному кабінеті митниці, який був визнаний у 2007 році «Кращим в системі митних органів».

Позитивні враження студентів-першокурсників, які обрали навчання на кафедрі податків і фіскальної політики факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету, вже з перших днів навчання були доповнені практичними навиками.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares