Студенти ТНЕУ дізналися про тенденції тіньової економіки Польщі (ФОТО)

На запрошення колективу кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу та за сприянням Ірини Маркіянівни Щирби, для студентів-учасників науково-дослідного центру «Економічний експерт» та викладачів кафедри відбулася відкрита лекція професора Вроцлавського університету Anna Cwiakala-Malys на тему: «Тенденції тіньової економіки Польщі».

Студенти почули змістовну й неординарну розповідь про особливості суспільно-економічного укладу Республіки Польща. Цікавою була інформація про особливості ведення обліку, основні види податків, порядок їх сплати і нарахування в Польщі. Лектор детально зупинилася на тіньових операціях у сфері оподаткування та розповіла про способи їх ліквідації, які використовували органи державної влади Польщі. Інформативною було пояснення про порядок сертифікації аудиторів й нюанси ведення аудиторської практики.

Крім того, пані Анна розповіла про методику навчання студентів і підготовки спеціалістів у Вроцлавському університеті. Таким чином, лектор дав можливість зрозуміти проблеми та перспективи розвитку економіки країни-сусіда й порівняти їх із вітчизняними.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares