Студенти юрфаку ТНЕУ взяли участь у проекті ОБСЄ в Україні (ФОТО)

Студенти юрфаку ТНЕУ взяли участь у проекті ОБСЄ в Україні (ФОТО)

Аспірант кафедри психології та соціальної роботи Михайло Чорний та магістрант кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань Андрій Чорний взяли участь у роботі регіонального круглого столу «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства». Захід відбувся у Львові.

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організував регіональне обговорення за круглим столом щодо проекту  заходів зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством. Мета проекту – презентувати та започаткувати публічний діалог щодо розробки рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства на основі існуючих міжнародних практик.

У заході взяли участь делегати від громадських організацій та представники органів державної влади Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares