Сучасна медицина: на Тернопільщині встановили новітній ангіограф

Сучасна медицина: на Тернопільщині встановили новітній ангіограф

У Теребовлянській міській лікарні успішно завершили інсталяцію сучасного ангіографа Philips Azurion 5 M20. Ця подія відбулася в рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку.

Ангіографічне обладнання дозволяє лікарям оперативно обстежувати патології судин різних органів і систем, визначати місця їхнього звуження, закупорки або розширення, а також виявляти внутрішні кровотечі та інші захворювання. Крім діагностики, апарат використовується для проведення лікувальних маніпуляцій у разі порушень кровообігу.

Висока якість зображення, яку забезпечує новітнє обладнання, дозволяє з максимальною чіткістю сканувати навіть малі судини. Система підтримує візуалізацію всього тіла пацієнта, що забезпечує зручний доступ до нього з усіх боків.

Завдяки використанню цього високотехнологічного обладнання, лікарня зможе розширити спектр медичних послуг, зокрема, надання допомоги пацієнтам із гострим мозковим інсультом та проведення малоінвазивних ендоваскулярних втручань.

Ремонт приміщення для встановлення ангіографа був проведений коштом бюджету громади. Наразі обладнання вже змонтоване. Після отримання дозволу на експлуатацію від Державної інспекції ядерного регулювання України та завершення навчання персоналу, медики зможуть розпочати роботу з новим обладнанням і надавати необхідні медичні послуги пацієнтам.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *